نظر سنجی
عملکرد اداره کل درآمد را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 لينكستان
 
تاریخ : چهارشنبه 14 مهر 1400     |     کد : 346

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز خبر داد:

تخفیف شهرداری تبریز برای متقاضیان اخذ پروانه‌های ساختمانی

...

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز گفت: متقاضیان پروانه‌های ساختمانی در کاربری‌های مختلف می‌توانند از تخفیف اخذ پروانه برخوردار شوند.
دکتر محمد حسین‌زاده  با اعلام این خبر اظهار کرد: شهروندانی که برای اخذ پروانه‌های ساختمانی در کاربری‌های مختلف مراجعه می‌کنند، می‌توانند در ماه مهر ۲۵ درصد، آبان ۲۰ درصد و بقیه ماه‌ها سه درصد نسبت به ماه قبل‌تر، از این تخفیف بهره‌مند شوند.
وی ادامه داد: تخفیف اخذ پروانه‌های ساختمانی تا پایان سال‌جاری اعتبار دارد و با کاهش تدریجی آن، اسفند امسال این تخفیف هشت درصد خواهد بود.
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز عنوان کرد: کاربری‌های مختلف اعم از مسکونی، بهداشتی، درمانی، آموزشی، تجاری و خدماتی شامل این تخفیف می‌شوند و شهروندانی که قصد اخذ پروانه ساختمانی دارند، هرچه زودتر به این کار اقدام کنند مشمول تخفیف بیشتری می‌شوند.
وی همچنین به اعمال تخفیف عوارض پروانه اشاره کرد و افزود: شهروندانی که بنا به دلایلی پرونده تخلفات ساختمانی کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ و یا رای ابقا و تثبیت بنا و جریمه دارند، می‌‎توانند به شهرداری مربوطه مراجعه کرده و از تخفیف ۲۰ درصدی در ماه مهر استفاده کنند. این تخفیف در ماه‌های آینده سه درصد نسبت به ماه قبل‌تر کمتر می‌شود بطوری‌که در اسفند، شامل پنج درصد خواهد بود.
حسین‌زاده گفت: تخفیفات عوارض پروانه شامل همه آیتم‌های تعرفه عوارض محلی، برای عوارض پروانه قید شده و شامل ستون سوم و چهارم جدول مربوطه می‌شود.


نوشته شده در   چهارشنبه 14 مهر 1400  توسط   نعیمه زارعان    تعداد بازدید  244
PDF چاپ چاپ
نظرات شما :