برو به
 
 نظر سنجی
عملکرد اداره کل درآمد را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 لينكستان
 
تاریخ : چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399     |     کد : 307

جلسه هم اندیشی معاون مالی و اقتصادی و مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز با شهرداران، معاونین و مدیران مناطق دهگانه

جلسه هم اندیشی معاون مالی و اقتصادی و مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز با شهرداران، معاونین و مدیران مناطق دهگانه

در این جلسه معاون مالی و اقتصادی شهرداری تبریز ضمن اشاره به اهمیت واحد درآمد و شهرسازی در مناطق گفت: می بایست در مناطق کمیته های تخصصی در حوزه های عملکردی مختلف از قبیل شهرسازی و درآمد تشکیل شود و مسئولین درآمد و شهرسازی سعی نمایند جایگاه این واحدها را در مناطق ارتقاء دهند.
 
دکتر سلیمانی در ادامه به بررسی و پیگیری منابع درآمدی وهمچنین کاهش هزینه های غیر متعارف تاکید کرد.

 
در ادامه مدیر کل تشخیص و وصول درامد تبریز ضمن تشکر از حضور معاون مالی و اقتصادی شهرداری تبریز و شهرداران مناطق اظهار نمود: با توجه به اینکه تعرفه عوارض محلی چهارچوب درآمدی هر شهر را تشکیل میدهد از نقاط قوت موجود در تعرفه عوارض محلی مصوب سال 1399 و همچنین از تغییرات کارشناسانه انجام یافته در تعرفه عوارض محلی سال1399 نسبت به سال 1398 سخن گفت.
 
دکتر حسین زاده در ادامه به تشریح و تحلیل عملکرد درآمدی شهرداری تبریز، تعداد پرونده های ماده صد و همچنین عملکرد کمسیون ماده 77 طی سال 1398 پرداخت.
 
 در پایان مدیر کل تشخیص و وصول درآمد با جمع بندی مباحث جلسه، بر لزوم ارائه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان و داشتن برنامه ریزی اصولی در مناطق جهت رسیدن به اهداف عالیه سازمانی تاکید کرد.
 


PDF چاپ چاپ